Registrace

Před registrováním si přečtěte následující řádky, kde se dozvíte, co registrace na naší hru obnáší.

 

Jak to bude probíhat?

Podobně jako každý rok:

 • Vyplníte svoje osobní údaje, abychom vás poznali
 • Vyberete si frakci, za kterou chcete jet
 • Dle zvolené frakce si vyberete povolání (viz tabulka níže)
 • S volbou povolání se ti zpřístupní jednotlivé perky (viz odkaz níže), kterých si můžete vybrat až za 20 bodů.
  • Je důležité pamatovat na maximální limit negativních perků! Každý hráč si může vzít nejvíce 3 negativní perky.
 • Napíšete nám k tomu hezký životopis vaší postavy. Pokud se necítíte, životopis může být i stručnější. Měl by ale zejména obsahovat, jak se vám podařilo přežít v tomto zvráceném světě až do teď, jaké máte traumátka z dětství, jaká je vaše velikost bot a kolik mindráků a nevyřešených sporů si vaše postava do hry přináší. Také by měl obsahovat, co vaše postava hodlá ve hře dělat a s jakými kamarády jste dohodnutí na osobních linkách. Vzorové životopisy si můžete přečíst >>>>> ZDE <<<<<.

V rámci registrace není možné se registrovat jako ZOFR frakce bez předchozí domluvy. Pokud máte zájem o ZOFRování, ozvěte se nám na našem FB. To samé platí i pro CP - viz frakce Bestiář.

 

Registrační formulář

Registrační formulář na letošní hru, naleznete >>>>> ZDE <<<<<. V případě, že by vám zčernala obrazovka, zkuste, prosím, zaskrolovat nahoru. Občas se stává, že se formulář zmenší mimo obrazovku.

Co po registraci?

 • Zkontrolujete, jestli vám přišel potvrzovací e-mail
 • Včas zaplatíte svůj příspěvek !
 • Připravíte si krásný kostým a dobrou náladu.
 • Na konci září pojedete na Apocalypse Weekend ! 

    Připomínáme znovu, že registrace na akci je dokončená až zaplacením. Pokud někdo v dané lhůtě nezaplatí, registrace mu bude stornováma a místo postoupeno dalším zájemcům.

Důležité dokumenty

Tyto dokumenty se týkají povolání a perků. Doporučujeme si tyto dokumenty projít, dříve než se začnete registrovat.

Jak zaplatit registrační poplatek

Po registraci máte sedm dní na uhrazení registračního příspěvku. Musíte poslat svůj registrační příspěvek na účet 666040666/2010, jako variabilní symbol uveďte datum vašeho narození (ve formátu ddmmrrrr) a do poznámky přezdívku, pod kterou jste se registrovali. Majitelem účtu je spolek "Bráníme Civilokalypse z.s." - viz sekce Kontakt.
 

Seznam přihlášených

Seznam nově přihlášených se aktualizuje přibližně každých deset minut. Poznámky o zaplacení se snažíme aktualizovat alespoň jednou denně.