Minulé ročníky

 

(2019)  APOCALYPSE WEEKEND X: ČEST A POVINNOST

    ČVUT upevňuje svou pozici v Oáze. Svět se po bouřlivých posledních týdnech plných spór a nejistoté smrti pomalu vrací do normálu. Obchodníci opět přijízdějí se svými karavanami a obchod začíná opět kvés. Ovšem nic není tak růžové. Kladno si na území kolem Oázy dělá stále nárok. Že se něco blíží vědí všichni. Všem je jasné, že Kladno plánuje velký útok. Zpevňuje se brána, vznikají nové palposty. Na pomoc dorazí i spěšná výprava z Prahy. Vše začíná. Boj trvá dlouho, až moc dlouho. Po několika hodinách se Oáza nakone ubránila, ale co přijde příště? Nebo další příště nebude?

    A co Cecyl? Ten se zase někam ztratil...

Fotografie:

Zajímavosti ze zákulisí:

Desátý ročník s sebou přinesl prodloužení akce o jeden den - příjezd hráčů byl tedy již ve čtvrtek večer. Hra končila v sobotu večer a následovala párty přes noc do neděle. V průběhu příprav tohoto ročníku nám velkou měrou nově pomáhali Luk a Kovalski - oba jistě budou brzy posilou organizačního týmu. :-)

 

(2018)  APOCALYPSE WEEKEND IX: Mycocalypsa

    Letošní ročník se točil primárně kolem Oázy, která se po loňských událostech stala neobyvatelnou. Radiaktivní spóry udělaly svou práci a hráči se snažili získat zpět, co jim spóry vzaly. Mezitím si mnozí ani nevšimli, že se kolem Oázy a jejího širokého okolí uzavírá smyčka, značící příchod velkých změn...

Fotografie:

Zajímavosti ze zákulisí:

V létě funkci položil Torque. Po hře to položil i Holly. Hold časy se mění a všichni dospíváme. Začínáme řešit takové ty nudné "dospělácké" věci a na AWčko už není tolik času. Takže skutečnost, že se nám areálem za dobu akce prohnaly hned dvě vychřice, které braly střechy a lámaly stromy, už je jenom zpestřením. ;-)

 

(2017)  APOCALYPSE WEEKEND VIII: 491 / 2001 SB. §15

     “To mi nebudeš věřit, co se stalo! Začlo to příchodem Pražských konšelů, který měli něco dohodnout se starostou Mordechaiem. Jenže Mordechaie někdo po jejich příchodu odpálil nastavenou bombou. Takže se rychle začly řesit volby, aby ta Konšelská honorace z Prahy měla s kým jednat.

Mezitím vědci zkoumali dále ty svoje zázračný houby, který požíraj radiaci. Dokonce tím vyléčili i nějakýho chudáka, který lez kam neměl. Tý radiace dostal tolik, že nebejt těch hub, tak by na stopro zaklepal bačkorama. Hustý, co?!

     Ale, zpátky k volbám. Rychle se zvolil nový starosta, aby konšelé měli s kým jednat. Ten ale taky rychle zkapal, takže s konšely rokovali Brut, barmanka a týpek z ochranky toho prvního šerifa. Praha nám je teď tedy nakloněna a z Oázy bude velká obchodní stanice.

     Zní to jako pohodovej den, co? Kéž by. Začalo se to srát ve chvíli, kdy někdo vyvraždil všechny, jako fakt všechny, místní otrokáře. Pak se do tý mely zamíchali ještě Bruti-klárkaři, co znovu-našli nějakej svůj posvátnej symbol. A kolem toho ještě probíhali technobruti, jejichž oblíbenej vůdce nějakou záhadou skončil nahranej v serveru bývalého Bublinátoru. A to nemluvě o dalších skupinách, jako jsou piráti, cikáni a ti divní Britové, kteří se utábořili poblíž Oázy. Řeknu ti, jsou taky dost divný. A pak měl proslov ten novej Brutí starosta - ano, Brut se stal starostou Oázy. No, každopádně při proslovu se z bunkru vědců ozvaly výbuchy a všude se začalo šířit zelený svinstvo a radiace. Rychle jsem zdrhnul. Měl jsem štěstí. Většina lidí tam zůstala a nezvládla to. Oáza je teď zamořená radiací a pochybuju, že někdo ví, co bude dál.”

Fotografie:

Zajímavosti ze zákulisí: Na jaře se k nám přidali Šeras a Jambo, hurá! Po akci svou org funkci ale složili Švéd a Eshin, fňuk.

 

(2016)  APOCALYPSE WEEKEND VII: fiesta de muerte

   Uplynulo mnoho let a Oáza se změnila k nepoznání (pro některé doslova). Chystala se největší oslava jakou kdy Oáza viděla. Oslava Maxe, jediného člověka, který ještě pamatoval svět před apokalypsou. Jenže se to zvrtlo - jako vždy. Než Max sfouknul svíčky na dortu, rozpáral ho mutant. A pak už to šlo skopce. Karavana šmelila proti všem. Otrokáři lovili členy Odboje a naopak. Cirkus předvedl své krvavé představení. No a Bruti...   ...byli Bruti.

   A pak už se to blížilo a viděl to každý. Mezi lidmi se začaly objevovat kravaty, kartáčky na zuby a potřeba všechno razítkovat! Civilokalypsa se blížila mílovými kroky a nikdo nevěděl, jak ji odvrátit. Pak už to byl jen bordel a zmatek. byla tam nějaká nevybuchlá atomovka, přeprogramovaný kyborg, mrtvý hlavní věděc, spousta vystřílený munice a hafo mrtvých vojáků s nášivkama FA...

 

 

 

Zajímavosti ze zákulisí: Změnili jsme herní prostor!!! Od teď bydlíme v Bratronicích.

(2015)  APOCALYPSE WEEKEND VI: ryborn!

   Trable kolem Oázy se stále vlečou. Částečně se obnovily dodávky elektřiny. Dokonce se někdo pokusil i pěstovat zeleninu v nějakém skleníku. Stejně ale největším oříškem byla množící se agresivní rostlina, útoky výsadkářů z Ještědu kvůli novému jádru reaktoru a přípravy nějaké Konference. A do toho všeho začal jeden řádně sjetý týpek provolávat, že se blíží Civilokalypsa - návrat pořádku a morálky! Rostlinu se nakonec podařilo zlikvidovat. Stejně tak i výsadkáře. Jen Konference skončila zvláštně - dva konzulové se dohodli a třetí dostal kulku...

 

 

Zajímavosti ze zákulisí: Nový organizační tým se rozrostl o další členy - je nás teď šest!

(2014)  Apocalypse Weekend V: 28/2 dní poté

   Ten výbuch, co tu byl před 14ti dny, přilákal spoustu zvědavců. Našli ale jen ruiny toho, čím Oáza dřív bývala. Ovšem jakmile se otevřel bunkr, začaly se dít věci. Původní obyvatelé Oázy se přeli s ostatníma skupinama, kdo má právo zde být. Navíc do blízkosti Oázy spadl modul z Ještědu, takže se vědci s ukořistěným vybavením a zdroji snažili zařídit lepší fungování Oázy. Dokonce se jim podařilo z bunkru zprovoznit A.I. a zapnout Cyborga! Osud Oázy ovšem zpečetili Flamming Assholes, když Oázu vyrabovali a co nešlo ukrást rozbili.

Zajímavosti ze zákulisí: Oba původní organizátoři se už před akcí zřekli svých postů v organizačním týmu.

(2013)  Apocalypse Weekend iV: Op. 76 E minor posth.

   Oázu čekala zlatá éra, alespoň si to všichni mysleli. Šerif na oslavu přitáhl jakousi kapelu (hráli fakt špatně). Během koncertu, ale vyletěl generátor pohánějící Bublinu do vzduchu. Oáza pak byla nechráněná a následující dny se změnily v peklo. Mutanti, sabotáže banditů, dokonce obvinění Šerifa ze zrady a jeho vyhnání z Oázy. A do toho se objevil Psyker… no prostě bordel! Vědcům se ale podařilo sestrojit anti-TIBD bombu. Během odpočtu, ale zaútočil Psyker a způsobil masakr. Jen hrstka to zvládla do bunkru včas.

Účastníci IV. ročníku.

 

Zajímavosti ze zákulisí: Původní organizační tým byl posílen o tři nové členy - o Vipera, Bimbu a Dráče.

(2012)  Apocalypse Weekend III: Oáza

*Současní organizátoři se neztotožňují s tímto ročníkem - neorganizovali jsme ho.

(2011)  Apocalypse Weekend II

*Současní organizátoři se neztotožňují s tímto ročníkem - neorganizovali jsme ho.

(2009)  Apocalypse Weekend

*Současní organizátoři se neztotožňují s tímto ročníkem - neorganizovali jsme ho.

 

 

Copyright © 2015
Všechna práva vyhrazena.

Programování: Adam Benda 
Design: Lukáš "Viper" Makovička