Kontakt

E-mail:

apocalypse.weekend@gmail.com

 

Facebook:

FB stránka - oficiální stránka Apocalypse Weekend - důležité informace o organizaci a přípravě hry

FB událost - pro aktuální ročník 2020 - dohadování věcí na hru a odvozy

FB hráčská skupina - komunita hráčů Apocalypse Weekend

 

Instagram:

Instagram - aneb co se nám na facebook nevešlo

 

Bráníme Civilokalypse z.s.

U Kolejí 319/12, Liboc, 161 00 Praha 6

IČO: 08417890

číslo účtu: 666040666 / 2010 (Fio banka)

 

 

A kdo za to celé vlastě může?

Lukáš "Viper" Makovička          ( od 2013 )

Aktivní nadšenec, který s larpem začal v roce 2004 - tehdy ovšem jako hráč. Postupem času začal méně hrát a více fotografovat. Nyní mu hraní po té mnohaleté pauze chybí a tak se pomalu k hraní opět vrací. V roce 2013 se přidal do organizačního týmu AWčka. Krom larpu a fotografování má rád různé sporty (jízdu na koni, kolo, squash či lukostřelbu). Jinak v civilním životě vystudoval architekturu a stavitelství na ČVUT v Praze. Pak se živil jako architekt/projektant. Nyní jako asistent projektového manažera a jako příležitostný fotograf.

 

Vilém "Bimba" Fürbacher          ( od 2013 )

Je velkým fanouškem fantasy a sci-fi, ale hlavně post-apo. V larpu je teprve nováčkem, ale i tak se do něj pouští s vervou sobě vlastní. Ač se to na první pohled nemusí zdát, je to celkem vášnivý knihomol. Pokud by jste jej navštívili v zaměstnání, neb škole dal s maturitou sbohem, měli byste možnost, spatřit jej v uniformě. Pokud si jej nechcete znepřátelit, sotva s ním začnete komunikovat, bylo by záhodno dordžovat alespoň základy pravidel Českého pravopisu...tedy, alespoň tak se to říká.

 

Václav "Jambo" Jambor          ( od 2017 )

Chlapík se vztahem k přírodě lvl Druid, který po dlouhé odmlce přičuchl k larpařině skrz AW, kde po několik let jako Čůkr (čti čurák k ruce) zapouštěl kořínky, až se vyhoupl blíž ke slunci. Určitě ne, díky ukecanosti a vrcholovému řiťolezectví! Když ho někde potkáš, rád s tebou prohodí pár slov o čemkoliv, ale jestli něčemu fakt rozumí, tak je to chlast a přiroda. Miluje postapo, fantasy, sci-fi a diesel punk říznutej cyber punkem! Prostě super storyteller a pohádkář.

 

 

Martin "Šeras" Šerý          ( od 2017 )

Fantasy nebo postapo? Dyť je to jedno, hlavně že se něco děje. LARPům se věnuje od sedmnácti let. Začínal na fantasy, po chvíli se začal věnovat postapo & postupně dospěl k závěru, že na žánru vlastně nezáleží. Na LARPy jezdí často za bestiální CP ale čas od času i jako hráč. Baví ho spolupracování na přípravě libovolných LARPů. Tak se také dostal k organizování AWčka.

 

 

 

Jan "Plivník" Rmoutil          ( od 2018)

Každý tým úspěšných organizátorů vyžaduje lidskou zrůdu, která si libuje v neštěstí hráčů. Plivník s radostí sobě vlastní zastává tuhle funkci v AW týmu. Však jedině kvůli tomu ho Viper vypouští z temné kobky na světlo denní. Larpy už organizuje pár let, jako hráč/cp jezdí mnohem déle. V civilním životě se živí zkoušením nových způsobů jak zefektivnit lidi v zabíjení jiných lidí.

 

 

 

Míša "Maath" Pexová          ( od 2018)

LARPu se věnuje už od šestnácti let, ke kterému volně přešla ze scénického šermu a divadla. Nejvíc jí baví RP, tvoření světa, atmosféry a herních prvků. K AWčku přišla v roce 2017 jako ZOFR Cigánů, do kterých se zamilovala. Od té doby se nejspíš osvědčila, protože jí organizátoři vzali pod svá křídla a pořád si myslí, že jim bude k něčemu dobrá. Snad to vyjde! V civilním životě je Maath vystudovaná knihovnice a pracuje jako specialista komunikace pro komiksové Nakladatelství CREW s.r.o. Ve volném čase se mimo jiné tváří jako copywriter, milovnice absintu a knižní závislák.

 

Jakub "Likos" Čisárik     (od 2019)

Přišel, viděl, obral tě, obral tě podruhé, a zdrhnul. A dělá to tak už 12 let, a rád.
Nikdy nechtěl být organizátorem, ale chtěl pomoc akci. Bohužel se trochu nedopočítal.
Pokud o něm chcete něco vědět, tak si ho odchyťte a on vám o sobě něco nakecá. A nebo se ptejte druhých a třeba vám něco nakecají oni.

Jediné, co vám snad řeknou všichni, je, že kde je Likos, tam se nikdo nenudí.

 

 

Luk "alias Cecyl" Kubín     (od 2019)

Stejně jako magie má Mrakoplaše, matematika 0, má organizace AW Luka. Zatímco jiní hledají nejlepší řešení a zvažují, co se bude dít a jaké to bude mít následky, Luk už má za sebou čtyři neúspěšné pokusy a pátý právě probíhá. Jde o takového toho cápka, co byste ho kvůli optimismu měli střílet na potkání. Do organizačního týmu spadl omylem a to přímo z řad hráčů. Má rád kolem sebe živo, procházky přírodou a nenávidí rýžový nákyp.

 

 

Matyáš "Kovalski" Koval'     (od 2019)Kovalski on Twitter:

Kovalski má v týmu AW

Někteří ORGové

Kovalskiho medailonek začal 3× a pokaždé blbě. Kovalki je externista, ale jako by byl náš. Kovalskiho všichni milují pro jeho povahu, pracovitost, jeho statnou postavu (192/92) a jeho modrá kukadla. Kovalski je také svobodný, je milý a nekouše (moc). Kovalski je dobrý k malým dětem. Kovalski má hebkou srst a krásná pevná hovínka.

Kovalski je dokonce tak skromný, že nechal kamarády, aby za něj napsali jeho medailonek.

Chudák Kovalski...

 

 

 

Bývalí organizátoři

 

Jan "Torque" Kolínský             ( 2015 - 2018 )

Cvok, totalni a absolutni. Clovek nerespektujici postupy vyroby, bezpecnost prace, zdravy rozum a kauzalitu. Od siciho stroje, pres vyrobu hudebnich nastroju, svareni po trhaviny. Odmita přijmout, že na larpy jezdí déle než dekádu.

 

 

Jakub "Holly" Štol                    ( 2015 -2018 )

Larpař-born and raised. S larpařinou, výlučně fantasy charakteru, začal kolem osmnácti let. Od té doby se v něm hodně změnilo, zmutoval a stal se z něj závislák na steampunku, dieselpunku a v neposlední řadě také postapu. Apocalypse Weekend byla jeho první pořádná apokalyptická řežba. Po čtyřech letech hraní vědeckých rolí na AW se rozhodl, že zkusí také přispět svou troškou do mlýna a tak prolezl řitěmi až do organizačního týmu. Na závěr by bylo záhnodno připojit malé varování. Pokud se s ním pustíte do řeči, může se vám velmi lece stát, že místo tří dnů nádherného larpaření skončíte u tří dnů plných diskutování nad technikou, výrobou, všeobecným craftěním a smyslem života.

 

David "Švéd" Cibulka               ( 2015 - 2017 )

Fanoušek sci-fi, post-apo a dieselpunku. Aby se neřeklo tak i fantasy, ale hlavně to první. Na larpové scéně ještě poměrně nováček, na akce jezdí teprve dva roky, což mu ale neubírá na nadšení. Pozvání k AW týmu dostal loni a jelikož je pro něj AW z mnoha důvodů srdcovka, tak přijal. Krom post-apo a fantasy larpů ho můžete potkat na pozdně gotických bitvách a reenactingových akcích nebo při hraní juggeru či airsoftu. A je celkem ukecanej, někdy se zasekne jako gramofonová deska a neumí se sám zastavit.

 

Lenka "Dráče" Olšanská          ( 2013 - 2016 )

Po čtyři roky ten nejkrásnější člen organizačního týmu - důvěrně přezdívaná „koupit“. Na akcích ji můžete potkat přes osm let, nejčastěji za foťákem, vařečkou nebo lékárnou, občas i v roli. V civilu studuje fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou. Když zrovna není ve škole ani na larpu, nejradě ji tančí, sjíždí vodu nebo si hraje s plotrem. 

 

 

 

Matěj "Linx" Málek                   ( 2009 - 2013 )

V době rozšíření TIBD zrovna tvrdnul na nekonečný přednášce lineární algebry na Fakultě Informačních Technologií a spolu s Vookuem, kterýho zná už vod gymplu, pomáhal opevňovat Dejvickej kampus. Jak se civilizace hroutila a Praha vylidňovala, snažila se do opevněný Dejvický bašty Vědění proniknout spousta airsofťáků a fantazáků, se kterejma se zná už dobrejch pár let. Přimluvil se jenom za ty, co mu jezdili na larpy, který pořádá - zbytek dostal od ostrahy vstupu kulku.

 

Vadim "Vooku" Petrov             ( 2009 - 2013 )

Poníci! S Linxem pořádal AW už od začátku, ostatně si tehdy na gymplu oba mysleli, že spojení dřeváren a airsoftu je naprosto originální a revoluční nápad. Teď studuje informatiku na ČVUT a ve svém volném čase hraje black metal, chodí tancovat na dnb a organizuje v Praze hudební akce. Na obalené meče a warhammerový vojáčky se mu doma sice už práší, ale popovídá si o nich stejně rád jako o linuxech nebo počítačových hrách. Jako jediný organizátor je dost zodpovědný na to, aby požadoval schůzky v hospodě a ne v čajovně.

 

Copyright © 2017

Všechna práva vyhrazena.

Programování: Adam Benda 
Design: Lukáš "Viper" Makovička