INTRO

ČVUT pro nás osvobodil Oázu! Ať žije ČVUT!

 

ČVUT pomohl Oázu vyčistit od nebezpečných radioaktivních spór a otevřel její brány těm, kteří se začali aktivně podílet na znovuvytvoření stabilního systému. Těm, jež se přizpůsobili, nabídl ČVUT dokonalé zázemí. Teplé jídlo, práci a kariérní růst. ČVUT je v Oáze necelé dva týdny, nicméně už teď jsou vidět změny - změny k lepšímu. Každý si všiml, že je najednou dostatek jídla a čisté vody. Každý si všiml, že od příchodu ČVUT nebyl nikdo rozpárán mutantem.

 

Obyvatele Oázy byli spaseni od společenského úpadku a byl jim navrácen řád. V silném spojenectví je totiž jistota a bezpečí. Obzvlášť v těchto nejistých časech, kdy Kladno hrozí vpádem a nastolením toxické ideologie, která by narušila poklidný chod Oázy.

 

Je logické se připojit.

ČVUT se o bezpečí Oázy postará.

Nastal čas vrátit se domů.

 

Nebo ne? Co se to děje s reaktorem a proč tam nechtějí

nikoho pouštět? Jakou práci nabízejí v Praze a proč je tak dobře placená? Proč jsou BRUTi tak neklidní? Jsou pravdivé zvěsti o bojích v okolí Prahy?

 

Co se stane s lidmi, kteří nebudou chtít následovat ideologii ČVUT? Pár takových se již našlo. Odešli z Oázy - poklidně. Nyní údajně žijí někde mimo Oázu a nikdo o nich moc neví. Hlavně proto, že není motivace vycházet ven za hradby. Uvnitř v Oáze je vše, co člověk potřebuje k životu a nebo to brzy doveze jedna z karavan.

 

Přesně takovou Oázu jsme si vždy přáli… Klidný a stabilní obchodní uzel...

 

OUTRO