Kontakt

E-mail:

apocalypse.weekend@gmail.com

Facebook:

FB stránka - pro důležité či zajímavé informace o organizaci a přípravě hry

FB hráčská skupina - hlavně pro pokec

 

A kdo za to celé vlastě může?

Lukáš "Viper" Makovička          ( od 2013 )

Aktivní nadšenec, který s larpem začal v roce 2004 - tehdy ovšem jako hráč. Postupem času začal méně hrát a více fotografovat. Nyní mu hraní po té mnohaleté pauze chybí a tak se pomalu k hraní opět vrací. V roce 2013 se přidal do organizačního týmu AWčka. Krom larpu a fotografování má rád různé sporty (jízdu na koni, kolo, squash či lukostřelbu). Jinak v civilním životě vystudoval architekturu a stavitelství na ČVUT v Praze. Pak se živil jako architekt/projektant. Nyní jako asistent projektového manažera a jako příležitostný fotograf.

 

Vilém "Bimba" Fürbacher          ( od 2013 )

Je velkým fanouškem fantasy a sci-fi, ale hlavně post-apo. V larpu je teprve nováčkem, ale i tak se do něj pouští s vervou sobě vlastní. Ač se to na první pohled nemusí zdát, je to celkem vášnivý knihomol. Pokud by jste jej navštívili v zaměstnání, neb škole dal s maturitou sbohem, měli byste možnost, spatřit jej v uniformě. Pokud si jej nechcete znepřátelit, sotva s ním začnete komunikovat, bylo by záhodno dordžovat alespoň základy pravidel Českého pravopisu...tedy, alespoň tak se to říká.

 

Václav "Jambo" Jambor          ( od 2017 )

Chlapík se vztahem k přírodě lvl Druid, který po dlouhé odmlce přičuchl k larpařině skrz AW, kde po několik let jako Čůkr (čti čurák k ruce) zapouštěl kořínky, až se vyhoupl blíž ke slunci. Určitě ne, díky ukecanosti a vrcholovému řiťolezectví! Když ho někde potkáš, rád s tebou prohodí pár slov o čemkoliv, ale jestli něčemu fakt rozumí, tak je to chlast a přiroda. Miluje postapo, fantasy, sci-fi a diesel punk říznutej cyber punkem! Prostě super storyteller a pohádkář.

 

 

Martin "Šeras" Šerý          ( od 2017 )

Fantasy nebo postapo? Dyť je to jedno, hlavně že se něco děje. LARPům se věnuje od sedmnácti let. Začínal na fantasy, po chvíli se začal věnovat postapo & postupně dospěl k závěru, že na žánru vlastně nezáleží. Na LARPy jezdí často za bestiální CP ale čas od času i jako hráč. Baví ho spolupracování na přípravě libovolných LARPů. Tak se také dostal k organizování AWčka.

 

 

 

Jan "Plivník" Rmoutil          ( od 2018)

Každý tým úspěšných organizátorů vyžaduje lidskou zrůdu, která si libuje v neštěstí hráčů. Plivník s radostí sobě vlastní zastává tuhle funkci v AW týmu. Však jedině kvůli tomu ho Viper vypouští z temné kobky na světlo denní. Larpy už organizuje pár let, jako hráč/cp jezdí mnohem déle. V civilním životě se živí zkoušením nových způsobů jak zefektivnit lidi v zabíjení jiných lidí.

 

 

 

Míša "Maath" Pexová          ( od 2018)

LARPu se věnuje už od šestnácti let, ke kterému volně přešla ze scénického šermu a divadla. Nejvíc jí baví RP, tvoření světa, atmosféry a herních prvků. K AWčku přišla v roce 2017 jako ZOFR Cigánů, do kterých se zamilovala. Od té doby se nejspíš osvědčila, protože jí organizátoři vzali pod svá křídla a pořád si myslí, že jim bude k něčemu dobrá. Snad to vyjde! V civilním životě je Maath vystudovaná knihovnice a pracuje jako specialista komunikace pro komiksové Nakladatelství CREW s.r.o. Ve volném čase se mimo jiné tváří jako copywriter, milovnice absintu a knižní závislák.

 

 

 

 

Bývalí organizátoři

 

Jan "Torque" Kolínský             ( 2015 - 2018 )

Cvok, totalni a absolutni. Clovek nerespektujici postupy vyroby, bezpecnost prace, zdravy rozum a kauzalitu. Od siciho stroje, pres vyrobu hudebnich nastroju, svareni po trhaviny. Odmita přijmout, že na larpy jezdí déle než dekádu.

 

 

Jakub "Holly" Štol                    ( 2015 -2018 )

Larpař-born and raised. S larpařinou, výlučně fantasy charakteru, začal kolem osmnácti let. Od té doby se v něm hodně změnilo, zmutoval a stal se z něj závislák na steampunku, dieselpunku a v neposlední řadě také postapu. Apocalypse Weekend byla jeho první pořádná apokalyptická řežba. Po čtyřech letech hraní vědeckých rolí na AW se rozhodl, že zkusí také přispět svou troškou do mlýna a tak prolezl řitěmi až do organizačního týmu. Na závěr by bylo záhnodno připojit malé varování. Pokud se s ním pustíte do řeči, může se vám velmi lece stát, že místo tří dnů nádherného larpaření skončíte u tří dnů plných diskutování nad technikou, výrobou, všeobecným craftěním a smyslem života.

 

David "Švéd" Cibulka               ( 2015 - 2017 )

Fanoušek sci-fi, post-apo a dieselpunku. Aby se neřeklo tak i fantasy, ale hlavně to první. Na larpové scéně ještě poměrně nováček, na akce jezdí teprve dva roky, což mu ale neubírá na nadšení. Pozvání k AW týmu dostal loni a jelikož je pro něj AW z mnoha důvodů srdcovka, tak přijal. Krom post-apo a fantasy larpů ho můžete potkat na pozdně gotických bitvách a reenactingových akcích nebo při hraní juggeru či airsoftu. A je celkem ukecanej, někdy se zasekne jako gramofonová deska a neumí se sám zastavit.

 

Lenka "Dráče" Olšanská          ( 2013 - 2016 )

Po čtyři roky ten nejkrásnější člen organizačního týmu - důvěrně přezdívaná „koupit“. Na akcích ji můžete potkat přes osm let, nejčastěji za foťákem, vařečkou nebo lékárnou, občas i v roli. V civilu studuje fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou. Když zrovna není ve škole ani na larpu, nejradě ji tančí, sjíždí vodu nebo si hraje s plotrem. 

 

 

 

Matěj "Linx" Málek                   ( 2009 - 2013 )

V době rozšíření TIBD zrovna tvrdnul na nekonečný přednášce lineární algebry na Fakultě Informačních Technologií a spolu s Vookuem, kterýho zná už vod gymplu, pomáhal opevňovat Dejvickej kampus. Jak se civilizace hroutila a Praha vylidňovala, snažila se do opevněný Dejvický bašty Vědění proniknout spousta airsofťáků a fantazáků, se kterejma se zná už dobrejch pár let. Přimluvil se jenom za ty, co mu jezdili na larpy, který pořádá - zbytek dostal od ostrahy vstupu kulku.

 

Vadim "Vooku" Petrov             ( 2009 - 2013 )

Poníci! S Linxem pořádal AW už od začátku, ostatně si tehdy na gymplu oba mysleli, že spojení dřeváren a airsoftu je naprosto originální a revoluční nápad. Teď studuje informatiku na ČVUT a ve svém volném čase hraje black metal, chodí tancovat na dnb a organizuje v Praze hudební akce. Na obalené meče a warhammerový vojáčky se mu doma sice už práší, ale popovídá si o nich stejně rád jako o linuxech nebo počítačových hrách. Jako jediný organizátor je dost zodpovědný na to, aby požadoval schůzky v hospodě a ne v čajovně.

 

Copyright © 2017

Všechna práva vyhrazena.

Programování: Adam Benda 
Design: Lukáš "Viper" Makovička